Loading...

Apartament per qira ne ish-Bllok

800€

Pershkrimi

Apartament per qira ne ish-Bllok. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati te mirembajtur, me administrim 24 ore dhe i pajisur me dy ashensor. Zona eshte nder me te kerkuarat, e aksesuseshme me rruge kryesore, shkolla, farmaci e nje sere sherbimesh dhe facilitetesh per nje jetese sa me te mire. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon, Ai ka hapesira te mireorganizuara, i rikonstruktuar se fundmi dhe me arredim te kendshem. Apartamenti ka ndricim natyral te bollshem fale pozicionit te tij dhe dritareve prej xhami. Gjithashtu ka dhe 1 post parkimi ne katin nentoke, i perfshire ne cmim.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja