Loading...

Apartament per qira te Rruga e Elbasanit

800€

Pershkrimi

Apartament per qira te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-et te nje pallati shume cilesor, i mireadministruar dhe i pajisur me ashensor. Zona eshte e preferuar, e zhvilluar, aksesushme me rruge kryesore si dhe sherbime e facilitete per nje jetese sa me te mire. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Hapesirat jane te mireorganizuara, dhomat kane ndricim te bollshem natyral dhe arredim te kendshem. Apartamenti eshte shume pak i perdorur. Qiraja mujore eshte 800 euro i diskutueshem.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja