Loading...

Apartament per qira ne kompleksin Touch of Sun

1,000€

Pershkrimi

Apartament per qira ne kompleksin Touch of Sun. Kompleksi ne te cilin ndodhet ai, eshte nder me cilesoret, i mireadministruar dhe standart Europian. Ne kete kompleks, ofrohen sherbime ndryshme si pishine, palester, kinema, lodra femijesh e te tjere. Jo vetem kaq, natyra dhe ajri i paster do e bejne menyren e jeteses akoma me te mire dhe relaksusese. Ai ka sistem qendror ngrohje-ftohje, dysheme parketi, kuzhine te re cilesore, izolim cilesor termik dhe akustik. Apartamenti 116 m2 eshte i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine gjysme te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande prej 62 m2. Ai ka hapesira te bollshme, te mireorganizuara dhe ndricim natyral. Apartamenti ka te perfshire ne cmim nje garazh ne katin perdhe dhe nje depo.

Per me shume informacion dhe vizite prane tij, na kontaktoni.

Vendodhja