Loading...

Apartament per qira ne zonen e ish-Bllokut.

750€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira ne zonen e ish-Bllokut. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire, ne katet e larta te tij dhe me orientim Jug. Organizohet ne dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamanti eshte i mobiluar totalisht.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja