Loading...

Apartament per qira prane Liqenit te Thate

350€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira prane Liqenit te Thate. Apartamenti eshte 2+1, i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, nje dhome gjumi me tualet te pervetshem, dhome studio, tualet dhe 3 ballkone. Eshte i ndricuar mire, kjo fale dritareve te medha xhami.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja