Loading...

Shitet Ambient komercial prane qendres

Na kontaktoni

Pershkrimi

Shitet Ambient komercial prane qendres apo ishkinema 17 Nentori. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri te sapoperfunduar. Ai ka siperfaqe te hapur dhe aktualisht sapo eshte dhene me qira afatgjate. Ambienti eshte investim ideal si per te punuar po ahtu si per te vjeluar te ardhura nga qiraja e tij.

Per me shume detaje jeni te mirepritur.

Specialet

Vendodhja