Loading...

Shitet ambient komercial prane fakultetit Juridik

515,200€

Pershkrimi

Shitet ambient komercial prane fakultetit Juridik. Ambienti nodhet ne katin perdhe te nje pallati cilesor. Planimetria eshte e rregullt, me hapesire, vetrata xhami dhe tualet. Ambienti ka ndricim natyral te bollshem fale dritareve te medha prej xhami. Zona eshte nje nder me te kerkuarat, e aksesueshme me rruget kryesore si dhe te ofron mundesi zhvillimi te bizneseve te ndryshme. Mundesi shume e mire investimi.

Per me shume informacion, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja