Loading...

Apartament 2+1 i ri dhe modern per qira

1,200€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 i ri dhe modern per qira ne zonen e Gardes. Apartamenti ka hapesira te organizuara ne dhome ndenje me kuzhine, ballkon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Arredimi i tij eshte cilesor dhe ka te gjitha elektroshtepiaket. Apartamenti ka parket cilesor, dyer te larta italiane, sistem inverter ngrohje-ftohje dhe i pabanuar me pare. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nder me cilesoret ne zone, me fasade te ventiluar, termoizolim ndaj te ftohtit dhe te nxehtit.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja