Loading...

Dubleks i ri 3+1 me qira prane TEG

2,500€

Pershkrimi

Dubleks i ri 3+1 me qira prane TEG, ne nje kompleks prestigjioz dhe te populluar tashme. Apartamenti disponon dhe nje kopesht te vogel ne hyrje si dhe nje post parkimi. Ai sapo eshte perfunduar dhe eshte arreduar pjeserisht per tu lene ne varesi dhe deshire te qiramarresit. Punimet e tij jane bere cilesore si dysheme laminat, sistem ngrohje-ftohje inverter Dajkin, oxhak funksional ne dhomen e ndenjejes e te tj. ne katin e poshtem ndodhet dhoma e ndenjejes e madhe me nje verande panoramike, tualet dite, dhome miqsh me tualet te pervetshem. ne katin e siperm ndodhet nje sallon ndenjeje i vogel qe ka bibliotek murale qe mund te funksionoj si studio, dy dhoma gjumi secila me tualet te brendshem, ballkon si dhe garderobe. Kompleksi gjithashtu eshte i mrekullueshem ne cdo stine dhe ofron facilitete te ndryshme si bar-kafe, restorant, pishine e te tjere.

Per nje vizite prane ketij dubleksi mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja