Loading...

Apartament i bukur per qira prane TEG

1,750€

Pershkrimi

Apartament i bukur per qira prane TEG, ne nje rezidence te populluar dhe prestigjioze. Apartamenti ka nje kopesht te vogel dhe ndodhet ne katin perdhe. Ai perbehet nga nje sallon ndenjeje te madh me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 vend parkimi. Arredimi i tij eshte i pjeshem per tu plotesuar ne varesi te deshires se qiramarresit.

Vendodhja