Loading...

Shitet Apartament prane Gardes

540,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament prane Gardes ne nje pallat relativishte te ri vetem 2 min larg parkut te liqenit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nga toka dhe ka orientim VL. Hapesirat e tij te brenshme jane te oganizuara; ne sallon ndenjeje me oxhak funksional dhe kuzhine te kompletuar. 3 dhoma gjumi, depo, 2 korridore dhe 2 tualete. Gjithashtu apartamenti ka verande te madhe ne forme L-je perqark tij e cila eshte e investuar dhe e shfrytezueshme ne cdo stine per gatim dhe mbremje relaksuese.

Per nje vizite prane tij apo me shume info jeni te mirepritur.

Vendodhja