Shitet apartament prane Gardes.

116,000€

Pershkrimi

Shitet apartament prane Gardes. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i parestauruar, por mundesi e mire per te investuar. Planimetria e tij eshte e organizuar 3+1 me siperfaqe 83m2 dhe me ndricim te bollshem natyral. Zona ka lokacion te mire, nder me te kerkuarit pasi ka akses me rruget kryesore, sherbime e facilitete per nje jetese te mire si dhe zhvillime te ndryshme biznesesh. Cmimi negociohet.

Per nje vizite prane tij, na kontaktoni

Location