Loading...

Shitet ambient komercial ne Ysberisht

270,000€

Pershkrimi

Shitet ambient komercial ne Ysberisht. buze rruges kryesore ne nje pallat te perfunduar mbi 10 vjet. Ambienti ka funksionuar si bar-kafe gjithmone dhe aktualisht eshte bosh. Ai eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si klinika, kopesht femijesh, laboratore e te tjere. Hyrja per ne ambient eshte e dedikuar dhe nga rruga kryesore. Ambienti pozicionohet ne kend te pallatit dhe ka fasada te medha xhami cka favorizon reklamimin e biznesit dhe ndricimin natyral maksimal.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja