Loading...

Shitet apartament prane Liqenit te thate

250,000€

Pershkrimi

Shitet apartament prane Liqenit te thate, pallat i sapoperfunduar dhe cilesor me fasade te ventiluar. Apartamenti organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhine, e cila ka akses ne ballkon dhe orientim lindje. Me tej apartamenti ka dy dhoma gjumi ku dhoma ciftit ka tualet te pervetshem ndersa tualeti i dyte i sherben hapesires se dites. Ne apartament jane bere punime ekstra si ato elektrike, hidraulike dhe te tjera. Gjithashtu apartamenti eshte i arreduar dhe pabanuar me pare. Ne cmim perfshihet dhe arredimi, sistemi inverter ngrohje-ftohje, kuzhina e re bashke me elektroshtepiaket.

Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Vendodhja