Loading...

Zyre per Qira prane St.Dinamo

650€ ne muaj

Pershkrimi

Zyre per Qira prane St.Dinamo, ne nje pallat te mire dhe cilesor. Zyra ndodhet ne katin e pare dhe eshte e gatshme per te punuar. Siperfaqja brenda eshte lene e hapur. Ajo mund te ndahet lehtesisht me xham apo gips per te krijuar dy dhoma pune. Gjithashtu ndricimin dhe sistemin ngrohje-ftohje e ka te instaluar.

Per nje vizite prane saj apo me shume info mund te na kontaktoni.

Vendodhja