Loading...

Super apartament per qira

2,000€ euro ne muaj

Pershkrimi

Super apartament per qira. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese cilesore, siguri 24 ore, fasade e ventiluar, vendodhje shume e mire.  Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjeje te madhe, e cila eshte bashke me kuzhinen dhe ambientin e ngrenies. Te 3 dhomat e gjumit jane te bollshme dhe kane dalje ne ballkon. Apartamenti ka 2 tualet, 1 depo dhe nje ballkon te madh.

Arredimi eshte i bukur, i ngrohte dhe cilesor.

Zona eshte me e preferuara per banim, pasi afer ke te gjitha sherbimet dhe Parkun e Liqenit Artificial.

Per me shume informacion dhenje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja