Loading...

Apartament 2+1 modern per Qira

1,200€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 modern per Qira prane Stadiumit dhe parkut te liqenit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat prestigjioz i cili ka administrim dhe siguri 24 ore si dhe 4 ashensore. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me kuzhine, 2 tualete dhe nje ballkon. Ai eshte i arreduar totalisht me gjithcka cilesore qe nga pajisjet elektroshtepiake deri tek mobiljet e tjera si dollapet, krevatet e te tjere. Apartamenti eshte i gatshem pas dates 20 dhjetor 2019.

Per nje vizite prane tij apo me shume informacion mund te na kontaktoni.

Vendodhja