Loading...

Vile per qira prane TEG

2,500€ Per muaj

Pershkrimi

Vile per qira prane TEG. Vila eshte 3 kateshe dhe ka nje oborr shplodhes te kendshem. Gjithashtu ajo disponon dhe dy vende parkimi. Kati perdhe eshte i organizuar ne sallon ndenjeje me oxhak funksional, bashke me kendin e gatimit dhe 1 tualet. Kati pare ka 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 verande. Kati i fundit apo pagafingo ka 2 ambiente, nje dhome gjumi me tualet dhe nje dhome bosh qe mund te perdoret sipas deshires, si studio, garderobe etj.

Per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Vendodhja