Loading...

Apartament me qira prane Gardes

1,500€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament me qira prane Gardes. Apartamenti eshte 2+1 me verande dhe 1 post parkimi ne katin nentoke. Apartamenti eshte i ideuar ne dhome ndenjeje me oxhak druri, kuzhine pjeserisht e vecuar, nga e cila dalim ne verande rreth 50 m2 qe ndodhet dhe 1 tualet dite. Korridori eshte ai qe lidh veranden me 2 dhomat e gjumit, ku secila ka tualetin e pervetshem si dhe me dhomen e ndenjes.

Per nje vizite prane tij na kontaktoni.

Vendodhja