Loading...

Zyre e bukur per qira prane sheshit Willson

1,400€

Pershkrimi

Zyre e bukur per qira prane sheshit Willson, e investuar kendshem me ndricim natyral te bollshem. zyra eshte e mireorganizuar ne salle te madhe, 3 dhoma pune te tjera, kuzhine e vogel, tualet dhe dy ballkone.

Per nje vizite prane saj mund te na kontaktoni.

Vendodhja