Property Feature: Verandë

26 Properties Found

Penthouse per qira prane TEG

Lundër, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Penthouse per qira prane TEG, ne nje kompleks te ri rezidencial te…

Cmimi 2,000€ Per muaj
Trego detajet

Apartament 3+1 me verande per qira

Kopshti Zoologjik, Tiranë, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Apartament 3+1 me verande per qira prane kopshtit zoologjik dhe atij botanik.…

Cmimi 800€ ne muaj
Trego detajet