Property Feature: Verandë

19 Properties Found

Penthouse per qira prane TEG

Lundër, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Penthouse per qira prane TEG, ne nje kompleks te ri rezidencial te…

Cmimi 2,000€ Per muaj
Trego detajet

Apartament 3+1 me verande per qira

Kopshti Zoologjik, Tiranë, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Apartament 3+1 me verande per qira prane kopshtit zoologjik dhe atij botanik.…

Cmimi 800€ ne muaj
Trego detajet

Shitet vile cilesore ne Kamze

Kamëz, Albania

Trego detajet

Pershkrimi

Shitet vile cilesore ne Kamze prane Universitetit Bujqesor. Vila ka siperfaqe trualli…

Cmimi 350,000€
Trego detajet