Loading...

Apartament 3+1 per qira prane Kopshtit Botanik

700€

Pershkrimi

Apartament 3+1 per qira prane Kopshtit Botanik, ne katin e fundit te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti eshte arreduar modest, por hapesirat e tij jane te bollshme duke perfshire dhe nje ballkon te madh me pamje nga kopshi botanik. Apartamenti ka pozicion jug perendim dhe eshte i ngrhte ne te gjitha stinet. Ai ka nje korridor te gjate nga i cili lidhen 3 dhomat e gjumit, tualeti, salloni i ndenjejes me kuzhinen. Njera nga dhomat e gjumit ka tualeti e saj te pervetshem.

per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja