Loading...

Apartament me Qira prane Stadiumit Air Albania

1,500€

Pershkrimi

Apartament me Qira prane Stadiumit Air Albania, ne katet e larta te nje rezidence prestigjioze. Aparatmenti eshte i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon te gjitha orientuar nga jugu. Apartamenti eshte i arreduar teresisht me disponon nje vend parkimi ne katin nentoke.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja