Loading...

Apartament 2+1 me qira ne ishbllok

800€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 me qira ne ishbllok, ne nje pallat nder me cilesoret dhe siguri 24 ore. Apartamenti eshte i arreduar dhe ka hapesira te mireoganizuara. Dhoma e ndenjejes me kuzhinen jane te ndara dhe korridori eshte i hapur. Dy dhomat e gjumi jane te bollshme dhe me drite natyrale.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja