Loading...

Apartament 2+1 per Qira prane Parkut

1,200€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 per Qira prane Parkut dhe St. Qemal Stafa. Apartamenti eshte i mobiluar me stil, shije dhe gjithcka duhet per nje jetese komode. Dhoma e ndejejes me kuzhinen jane bashke dhe kane akses ne ballkon i cili shikon vetem gjelberim. Dy dhomat e gjumit jane te plotesura me dollape krevate, tavoline pune e te tjer. Apartamenti ka dhe nje depo apo lavanteri. Gjithashtu dyshemeja e tij eshte parket dhe sistemi ngrohje -ftohje inverter.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja