Loading...

Apartament 3+1 per Qira prane ETC

2,500€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 3+1 per Qira prane ETC, me verande te bollshme dhe hapesira komode te brendshme te mireorganizuara. Apartamenti ka nje holl ndenjeje me akses ne verande dhe ballkon orientuar nga jugu dhe ka pamje te lire. Kuzhina eshte e vecuar dhe e pajisur me cdo elektroshtepiake te domosdoshme. Ky apartament ka nje dhome gjumi dopio me garderoben dhe tualetin e pervetshem, nje dhome studio, dhome gjumi bosh si dhe nje tualet dite. Apartamenti ka punime cilesore dhe eshte pjeserisht i mobiluar por me opsion mobilimi. Qendra ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nder me prestigjiozet me siguri dhe administrim 24 ore.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja