Loading...

Apartament 2+1 prane Gardes

450€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 prane Gardes i arreduar kendshem per qira. Apartamenti eshte i vogel por i kompozuar ne dy dhoma, nje dhome ndenjeje te bollshme dhe nje kuzhine te vogel me vete. Gjithashtu apartamenti ka korridorin hyres, tualetin dhe nje ballkon te mbyllur. Zona eshte nder me te kerkuarat pasi ka akses te menjehershem prane Librit Universitar dhe Parkut te Liqenit. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte relativisht i ri me ashensor.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja