Loading...

Zyre per qira ne bllok

800€ Per muaj

Pershkrimi

Zyre per qira ne bllok, ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit. Ambienti i zyrave eshte ne planimetri apartament por ka funksionuar gjithmone per zyra. Ai organizohet ne 1 recepsion pritjeje, 1 dhome te madhe mbledhjejesh, 3 dhoma standarte, 2 tualete dhe 2 ballkone. Gjithashtu ky ambient ka nje vend parkimi te dedikuar ne katin nentoke.

Per nje vizite prane tij mund te na telefononi.

Vendodhja