Loading...

Apartament i bukur per qira ne rezidencen GREEN City

550€

Pershkrimi

Apartament i bukur per qira ne rezidencen GREEN City qe eshte vetem 10 min nga Zogu i Zi. Apartamenti eshte i arreduar total me gjithcka duhet per nje jetese komode. Arredimi i tij sic shihet ne foto eshte modern dhe me shije. Hapesira e tij organizohet ne dhome ndenjeje me kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy tualete prej 110m2. Ky apartament eshte i gatshem per tu banuar dhe preferohet kontarte qiradhene afatgjate.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja