Loading...

Apartament me qira prane Librit Universitar

1,000€

Pershkrimi

Apartament me qira prane Librit Universitar, ne katin e fundit te nje pallati me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne holl te madh ndenjeje me kuzhine dhe oxhak funksional, 2 dhoma gjumi, 1 studio e vogel, 2 tualete dhe nje verande te bollshme prej 40 m2. Apartamenti eshte i arreduar total pervecse nje dhome e cila do te plotesohet ne varesi te nevojes se qiramarresit.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja