Loading...

Apartament luksoz per qira ne zemer te Tiranes.

2,500€

Pershkrimi

Apartament luksoz per qira ne zemer te Tiranes. Apartamenti ofron hapesira te medha te organizuara ne dhome te madhe ndenjeje me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 1 studio qe mund te perdoret dhome gjumi, 3 tualete, lavanteri dhe nje garazh ne katet nentoke. Apartamenti eshte bosh por punimet dhe kuzhina e tij eshte nga me cilesoret. Ai ka drite natyrale te bollshme dhe vendodhja e tij eshte nder me te preferuarat 2 min nga Presidenca apo parku liqenit.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja