Loading...

Apartament i ri me qira

1,000€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament i ri me qira i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje me kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Pallati gjithashtu eshte i ri dhe shume prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ka mundesi parkimi ne katin nentoke. Apartamenti ofron komoditet si nga menyra e mobilimit po ashtu dhe nga vendodhja e tij.

Per nje vizite prane tij mund te na kontaktoni.

Vendodhja