Loading...

Shitet Vile e bukur me oborr ne Sauk

350,000€

Pershkrimi

Shitet Vile e bukur me oborr ne Sauk, shume prane Parkut Kombetar dhe Liqenit Artificial. Vila ka nje strukture te mire organizuar ne 2 kate dhe 1 papafingo me verande te kendshme. Ajo ka nje oborr te gjelberuar plot lule dhe peme frutore te ndryshme. Aktualisht vlen per tu permendur qe kjo vile eshte dhene me qira per te huaj cka e ben ate, nje mundesi te mire investimi. Ndertimi, punimet e brendshme dhe arredimi jane cilesore dhe bashkekohor. Ato jane bere me detaje dhe gjithcka nevojitet per nje jetese komode, perfshire ketu sistem ngrohje-ftohje, panel diellor e te tjera. Zona eshte nder me te preferuarat pasi Sauku tashme eshte fare prane Tiranes dhe prane autostrades se re TR-EL.

Per me shume informacion jeni te mirepritur.

Vendodhja