Loading...

Zyre per Qira pjese Qendre Biznesi

1,890€ Per muaj

Pershkrimi

Zyre per Qira pjese Qendre Biznesi, prane qendres se Tiranes. Zyra ndodhet ne katet e larta dhe ka pamje te bukur. Ajo organizohet ne 3 ambiente dhe ka 2 tualete.

Per nje vizite prane tyre mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja