Loading...

Apartament 2+1 per Qira prane Stadiumit Q. Stafa

1,300€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament 2+1 per Qira prane Stadiumit Q. Stafa, ne nje pallat te ri dhe prestigjioz. Apartamenti eshte i arreduar me shije, ka hapesira te mireorganizuara dhe i bashkangjitet nje post parkimi ne katet nentoke. Dhoma e ndenjejes eshte bashke me kuzhinen, kurse 2 dhomat e gjumit jane te arreduara njera si dhoma master e cila ka garderob dhe tualet te pervetshem, ndersa tjetra 2 krevate tek. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te pallatit dhe ka ndricim natyral tte bollshem pergjate dites.

Per ta vizituar nga afer kete apartament apo me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja