Loading...

Shitet apartament ne Sarande

450,000€

Pershkrimi

Shitet apartament ne Sarande prane Afrikan Beach. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, i ri dhe i pajisur me ashensor. Ndodhet ne nje nder zonat e kerkuara pasi eshte e zhvilluar, e aksesueshme me rruget dhe nje sere sherbimesh dhe facilitetesh per nje jetese sa me te mire. Jo vetem kaq, favorizuese eshte afersia dhe pamja e lire nga deti, per relaksin dhe qetesine e nevojshme. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Hapesirat jane te mireorganizuara, te bollshme dhe ndricim natyral fale dritareve te medha prej xhami dhe pozicionit qe ka. Apartamenti ndodhet ne faze ndertimi, ku te jep mundesine per te investuar sipas deshires tuaj. Mundesi shume e mire per banim dhe investim.

Per me shume informaciona na kontaktoni.

Vendodhja