Loading...

Apartament per qira prane Kopshtit Zoologjik

500€

Pershkrimi

Apartament per qira prane Kopshtit Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katet e larta te nje pallati cilesor, i mirembajtur dhe mireadministruar. Vetem pak minuta ecje ne kembe, do gjendeni prane natyres dhe pamjes se liqenit qe te ofrohet. Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualetE dhe ballkoni. Apartamenti eshte i arreduar kendshem si dhe ka ndricim natyral te bollshem fale pozicionit te tij. Gjithashtu disponon dhe 2 poste parkimi te perfshira ne cmim.

Per me shume informacion, jeni te mirepritur.

Vendodhja