Loading...

Apartament cilesor per qira prane vilave Amerikane

1,500€ per muaj

Pershkrimi

Apartament cilesor per qira prane vilave Amerikane. Apartamenti ka siperfaqe 220 m2 i organizuar ne nje ambient te madh ndenjeje dhe gatimi, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Godina eshte 4 kate banim dhe shume cilesore. Oborri eshte i gjelberuar.

Per me shume info na kontaktoni!

Vendodhja