Loading...

Shitet Shtepi Private me oborr dhe toke ne Priske

Na kontaktoni

Pershkrimi

Shitet Shtepi Private me oborr dhe toke ne Priske prane malit Dajt. Shtepia eshte ndertuar vitet e fundit dhe eshte e kompozuar ne dy kate prej 92 m2 secili. Ne katin perdhe kemi dhomen e ndenjejes me kuzhinen, nje depo dhe nje tualet. Kati i dyte ka nje korridor ne te cilin jane vendosur 3 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje dhome tharje. Punimet e viles jane cilesore, dysheme dhe tavane druri qe i pershtaten me se miri shtepive ne fshat. Shtepia eshte e rrethuar nga 800 m2 truall por ngjitur ketij te fundit ndodhet dhe 1310 m2 are. Te gjitha keto kane dokumentacion te rregullt hipotekor ne 2 certifikata te ndryshme. Gjithashtu shtepia ka 2 poste parkimi te mbuluara, depo si dhe nje verande te kendshme me pamje te lire nga gjelberimi.

Per me sshume detaje apo per nje vizite prane kesaj shtepie mund te na telefononi.

Vendodhja