Loading...

Apartament Modern per Qira ne nje rezidence prestigjioze

1,100€ Per muaj

Pershkrimi

Apartament Modern per Qira ne nje rezidence prestigjioze prane Stadiumit Qemal Stafa. Apartamenti eshte i arreduar me stil modern, gjithcka perfekte dhe cilesore. Hapesirat e brendshme te tij jane te organizuara dhe shfrytezuara mire. Dhoma e ndenjejes eshte bashke me kuzhinen, ndersa 2 dhomat e gjumit gjithashtu te mobiluara bukur dhe me cilesi. Dhoma dopio ka garderoben e brendshme ndersa dhoma teke mund te perdoret dhe si sdudio pune. Ky apartament ka dhe nje vend parkimi te dedikuar te perfshire ne cmim ne katin nentoke.

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja