Loading...

Vile e re per qira ne nje kompleks te ri banimi prane TEG

3,000€ per muaj

Pershkrimi

Vile e re per qira ne nje kompleks te ri banimi prane TEG. Vila eshte e organizuar ne 3 kate mbi toke dhe 1 kat nentoke. Kati i pare eshte i organizuar ne ambient ndenjeje me kuzhine dhe 1 tualet. Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kati i trete perbehet nga nje dhome qe mund te sherbej si dhome gjumi apo ambient rekreativ me 2 veranda. Kati nentoke ka garazh per 2 makina, nje dhome dhe depo.

Vila ka punime cilesore, ka te instaluar kuzhinen, sistemin qendror ngrohje-ftohje, ndricimi eshte i vendosur me abazhure silesor dhe te bukur.

Kompleksi te ofror qetesi, siguri 24/7, ambiente rekreative.

Per me shume info, na kontaktoni.

 

Vendodhja