Loading...

Apartament me qira ne ishbllok

1,150€

Pershkrimi

Apartament 2+1 me qira ne ishbllok, ne katet e larta te nje pallati cilesor dhe te mireadministruar 24/7. Hapesirat e tij te brendshme organizohen ne holl ndenjeje me kuzhine dhe ballkon me pamje te lire. Korridor i cili te con ne dy dhomat e gjumit dhe nje tualet i perbashket. Dhoma matrimoniale ka garderobe personale dhe nje ballkon te bollshem gjithashtu me pamje te lire nga perendimi. Arredimi i tij eshte neo-klasik dhe ofron komoditet duke qene i plote.

per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Vendodhja