Loading...

Zyre per qira prane Piramides

2,100€

Pershkrimi

Zyre per qira prane Piramides ose Blv. Deshmoret e Kombit. Ajo ndodhet ne nje qender komerciale dhe biznesi prestigjioz. Zyra ka hapesira te oganizuara ne nje salle te madhe, 3 studio pune, 2 tualete dhe korridor.

Per nje vizite prane tyre mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja