Loading...

Apartament modern per qira prane Liqenit Artificial

700€ per muaj

Pershkrimi

Apartament modern per qira prane Liqenit Artificial. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi cilesor, te gjelberuar dhe me siguri 24 ore. Apartamenti ka nje planimetri te organizuar me se miri dhe te shfrytezuar cdo hapesire te saj. Cilesia dhe bukuria e ketij apartamenti shihet edhe nga fotot e tij. Planimetria eshte e perbere nga: dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Pamja nga ballkoni kryesor eshte e bukur, mund te shijoni gjelberimin perreth dhe pamjen nga Tirana. Apartamenti ka nje mobilim kaq te bukur, cilesor dhe te ngrohte sa gjithekush do te ndjehej shume mire brenda tij.

Per nje vizite prane tij, mund te na kontaktoni.

Vendodhja