Loading...

Vile per qira ne kompleksin Long Hill

3,450€ per muaj

Pershkrimi

Vile per qira ne kompleksin Long Hill. Nje prej komplekseve me cilesore dhe te bukura ne zonen Lindore te Tiranes. Vila ofron intimitet dhe kenaqesi te jetes ne komunitet, pasi eshte nje komunitet i perzgjedhur dhe i rregullt. Ka ambiente relaksuese dhe pishene ne kompleks.

Vila ka siperfaqe ndertimi 320 m2, e organizuar ne 3 kate, ka 2 ambiente ndenjeje, 5 dhoma gjumi, 4 tualete, lavanteri. Oborri i viles eshte 580 m2 i gjelberuar.

Arredimi eshte modern dhe i kendshem.

Per me shume info na kontaktoni!

Vendodhja