Loading...

Apartament per qira ne nje ndertese prestigjoze

800€ per muaj

Pershkrimi

Apartament per qira ne nje ndertese prestigjoze me sherbim dhe siguri 24 ore. Artamenti ndodhet ne katet e larta te nderteses, gje qe mundeson ndricim shume te mire dhe qetesi. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenjeje, kuzhine e vecuar, dhome gjumi, garderobe, lavanteri, tualet dhe 1 ballkon.

Mobilimi sic shihet dhe nga fotot eshte i bukur dhe komod. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat per banim, ka akses te shpejt me rruget kryesore dhe vetem 2 minuta ne kembe ka Parkun e Liqeit Artificial.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja