Loading...

Vile e re per qira ne Mullet

2,000€

Pershkrimi

Vile e re per qira ne Mullet, ne nje kompleks te ri ku mbizoteron qetesia dhe ajri i paster. Vila eshte e arreduar moderne, me shije dhe cilesi. Ajo eshte e formuluar ne 3 kate, ku kati perdhe ka oborr te gjelberuar. Ne kete kat eshtedhoma e ndenjejes me kuzhinen dhe kendin e ngrenies dhe nje tualet. kati siperm ka dy dhoma gjumi njera e lene bosh per tu pershtatur ne varesi te kerkeses se qiramarresit dhe nje tualet. kati i fundit ka dhomen matrimoniale te ciftit me3 tualet dhe nje verande me pamje fantastike te kodrave te Petreles. Vila ka orientim jugu dhe pamje te lire cka mundeson diell dhe drite natyrale gjate gjithe stineve te vitit.

Per nje vizite nga afer jeni te mirepritur.

Vendodhja