Loading...

Apartament per qira ne ndertese cilesore, prane zones se Gardes

1,100€ ne muaj

Pershkrimi

Apartament per qira ne ndertese cilesore, prane zones se Gardes. Apartamenti ndodhet ne katet e larta qe gje mundeson ndricim me te mire dhe qetesi. Organizimi i tij eshte i perbere nga: nje korridor ne hyrjen e tij, nje tualet i madh, nje dhome ndenjeje me kuzhinen e cila eshte paksa e vecuar, 2 dhoma gjumi dhe nje verande.

Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me te gjitha mobiljet dhe pajisjet e nevojshme. Eshte pothuajse i ri pasi ne te eshte banuar per nje periudhe te shkurter. Pervec cilesise se apartamentit dhe nderteses, zona te ofron fasilitete te ndryshme. Ne kete zone jane pothuajse te gjitha sherbimet e duhura. Parku i Liqenit Artificial eshte vetem 5 minuta ne kembe.

Ka mundesi parkimi nentokesor por kundrejt nje pagese ekstra.

Per nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Vendodhja